Motor Ezrun 3652 4000Kv G2

Střídavý motor EZRUN 3652 G2, použití pro modely 1:10 on road / buggy / 2WD SCT / Kamion / Monster truck.

Na objednání
1 790 Kč
Kategorie: Elektronické díly

EZRUN 3652 G2 - černý

Vysoký točivý moment:
4-pólové provedení zaručuje, že motor produkuje velké množství točivého momentu, má mnohem rychlejší odezvu na zrychlení a velmi stabilní výkon pro hnacího ústrojí.

Plynulost otáček:
První motor, který přijal inovativní 4-pólový magnet s rotorem z 8mi částí, čímž vytváří tzv."odstupňovaný magnet" (Hobbywing-patentovaný design v poli RC), který má extrémně nízký "zubovitý" efekt a nízkou pulsaci točivého momentu (ta je díky tomu snížena o 85% při porovnávání s běžnými 1/10th 4-pólovými motory).

Tepelná ochrana motoru:
Při párování EzRun 3652/3660 G2 s Hobbywing EzRun MAX10-SCT nebo MAX10 ESC vestavěný teplotní senzor a senzorový port (pro připojení k ESC) umožní, že během max. zatížení bude tepelná ochrana motoru k dispozici před poškozením v důsledku přehřátí.

Vynikající konstrukce:
Těsnící O-kroužek namontovaný mezi čelem motoru a motorovým krytem izoluje otvory pro šrouby zevnitř, a zabraňuje tak vniknutí kapaliny nebo prachu dovnitř a chrání tak motor před jeho poškozením. Speciální konstrukce chrání vnitřní cívky motoru před poškozením příliš dlouhými šrouby při montáži čela motoru.

Vysoká účinnost:
Technologie od HobbyWing na regulaci teploty byla navržena pro ochranu motoru před tepelným poškozením a také pro efektivnější provoz motoru v závislosti na jeho nižší teplotě. Výstupní výkon tohoto motoru má účinnost vyšší než 90% v porovnání s předními světovými výrobci motorů v RC světě.

Kvalitní materiály a vynikající design:
Použití dvojitého izolovaného vinutí (do 240°C) , vysoce odolného lepidla (do 340℃), japonských ložisek a křemíkem potažených ocelových plechů zaručuje uživatelům vynikající výkon a super trvanlivost. Konstrukce náboje předního a zadního koncového zvonu snižuje hmotnost motoru.

Kompatibilní (s EZRUN MAX10-SCT / MAX10 ESC):
Párováním G2 motoru EzRun 3652/3660 s Hobbwing EzRun MAX10-SCT / MAX10 ESC je dosaženo vynikající shody mezi ESC a motorem, což má velký vliv na točivý moment a velmi hladký a lineární výkon celé sestavy.

Parametry motoru 4000Kv:

  • Průměr [mm] - 36
  • Délka [mm] - 52
  • Hmotnost [g] - 216
  • Průměr hřídele [mm] - 3.17
  • Otáčky na Volt [ot./min/V] - 4000
  • Proud naprázdno [A] - 5.2
  • Li-Pol [čl.] - 2 - 3
  • Vnitřní odpor [mOhm] - 7.4
  • Časování [°] - 0
Zpět do obchodu