ESC s motorem | COMBO 5400 Kv

COMBO sada zaručující nejlepší výkon - elektronický střídavý regulátor (ESC) řady EZRUN MAX10, kompletně voděodolný a prachuvzdorný s vestavěným BEC obvodem a střídavý motor EZRUN 3652 G2, použití pro modely 1:10 on road / buggy / 2WD SCT / Kamion / Monster truck.

Na objednání
3 190 Kč
Kategorie: Elektronické díly
 • EZRUN MAX10 - černý
 • MAX10 používá tepelnou ochrana motoru (v bez senzorovém režimu)
  Při spárování MAX10 s odpovídajícím motorem Hobbywing (tj. EzRun 3652/3660 G2 motor) bude ESC pomocí kabelu a teplotního čidla monitorovat teplotu motoru a chránit jej proti nevratnému poškození v důsledku přehřátí a to v reálném čase.
 • Tepelná ochrana kondenzátoru:
  Tepelná ochrana kondenzátoru je poprvé realizována u MAX10, kde bude účinně chránit kondenzátory před explozí v případě nevratného poškození ESC kvůli přetížení.
 • Vysoká spolehlivost a trvanlivost:
  Sestavený z nejodolnějších a vysoce kvalitních komponentů spolu s "neořezaným" firmwarem je EZRUN MAX10 schopen dodávat bezkonkurenční výkon i pro nejnáročnější hardcore závodění. Je také dostatečně odolný proti poškození v důsledku proudového přetížení nebo fyzického namáhání, či dokonce lidské chyby.
 • Vestavěný BEC obvod:
  Integrovaný BEC obvod s výstupním proudem 6A a přepínatelným výstupním napětím 6V-7.4V umožňuje použití různých druhů serv s vysokým napětím.
 • Vhodný do všech povětrnostních podmínek:
  Vynikající vodotěsná a prachotěsná konstrukce MAX10 umožňuje, že je použitelný do každého počasí, bez ohledu jestli je trať pokryta prachem, štěrkem, sněhem nebo blátem.
 • Externí elektronický spínač:
  Elektronický spínač s životností více než 50.000 cyklů zapnutí a vypnutí je zcela vodotěsný, prachotěsný a nárazuvzdorný. Kompletně přepracovaný řeší problémy jako "přilepení" či zrezavění kontaktních míst způsobené prachem a vlhkostí, nebo samovolné vypnutí způsobené násilným stlačením, tak, jako je tomu u klasických mechanických spínačů.
 • Pravidelné aktualizace firmwaru:
  Zdarma můžete upgradovat MAX10 s Hobbywing USB LINK softwarem, programovacím LCD multifunkční boxem nebo počítačem. Hobbywing aktualizuje firmware ESC pravidelně a doplňuje tak modernizované funkce které jsou nově k dispozici.

 

EZRUN 3652 5400Kv G2 - černý

 • Vysoký točivý moment:
  4-pólové provedení zaručuje, že motor produkuje velké množství točivého momentu, má mnohem rychlejší odezvu na zrychlení a velmi stabilní výkon pro hnacího ústrojí.
 • Plynulost otáček:
  První motor, který přijal inovativní 4-pólový magnet s rotorem z 8mi částí, čímž vytváří tzv."odstupňovaný magnet" (Hobbywing-patentovaný design v poli RC), který má extrémně nízký "zubovitý" efekt a nízkou pulsaci točivého momentu (ta je díky tomu snížena o 85% při porovnávání s běžnými 1/10th 4-pólovými motory).
 • Tepelná ochrana motoru:
  Při párování EzRun 3652/3660 G2 s Hobbywing EzRun MAX10-SCT nebo MAX10 ESC vestavěný teplotní senzor a senzorový port (pro připojení k ESC) umožní, že během max. zatížení bude tepelná ochrana motoru k dispozici před poškozením v důsledku přehřátí.
 • Vynikající konstrukce:
  Těsnící O-kroužek namontovaný mezi čelem motoru a motorovým krytem izoluje otvory pro šrouby zevnitř, a zabraňuje tak vniknutí kapaliny nebo prachu dovnitř a chrání tak motor před jeho poškozením. Speciální konstrukce chrání vnitřní cívky motoru před poškozením příliš dlouhými šrouby při montáži čela motoru.
 • Vysoká účinnost:
  Technologie od HobbyWing na regulaci teploty byla navržena pro ochranu motoru před tepelným poškozením a také pro efektivnější provoz motoru v závislosti na jeho nižší teplotě. Výstupní výkon tohoto motoru má účinnost vyšší než 90% v porovnání s předními světovými výrobci motorů v RC světě.
 • Kvalitní materiály a vynikající design:
  Použití dvojitého izolovaného vinutí (do 240°C) , vysoce odolného lepidla (do 340℃), japonských ložisek a křemíkem potažených ocelových plechů zaručuje uživatelům vynikající výkon a super trvanlivost. Konstrukce náboje předního a zadního koncového zvonu snižuje hmotnost motoru.
 • Kompatibilní (s EZRUN MAX10-SCT / MAX10 ESC):
  Párováním G2 motoru EzRun 3652/3660 s Hobbwing EzRun MAX10-SCT / MAX10 ESC je dosaženo vynikající shody mezi ESC a motorem, což má velký vliv na točivý moment a velmi hladký a lineární výkon celé sestavy.

Parametry ESC:
Použití - Auto
Typ - střídavý
Trvalý proud [A] - 60
Max. špičkový proud [A] - 450
NiMH [čl.] - 6 - 9
Li-Pol [čl.] - 2 - 3
BEC napětí [V] - 6 - 7.4
BEC proud [A] - 3
Délka [mm] - 39.4
Šířka [mm] - 32.8
Výška [mm] - 23.1
Hmotnost [g] - 67.8
Regulace - obousměrná
Brzda - Ano
Vstup pro senzory - Ano
Programovatelný - Ano

Parametry motoru:
Průměr [mm] - 36
Délka [mm] - 52
Hmotnost [g] - 218
Průměr hřídele [mm] - 3.17
Otáčky na Volt [ot./min/V] - 5400
Proud naprázdno [A] - 4.3
Li-Pol [čl.] - 2 - 3
Vnitřní odpor [mOhm] - 10
Časování [°] - 0

Zpět do obchodu